Beauty

Б’юті-сюрпризи та суцільний фан: ком’юніті MAKEUP Club відсвяткувало свій перший день народження - beauty.ua - New York
beauty.ua
04.12.2023

Б’юті-сюрпризи та суцільний фан: ком’юніті MAKEUP Club відсвяткувало свій перший день народження

Днями ком’юніті про красу MAKEUP Club відсвяткувало свій перший день народження. Б’юті-вечірка з нагоди річниці відбулася в ресторані Satori, куди завітали найактивніші учасниці спільноти й блогери, зокрема Lida Lee, YULA, Аліна Ляшук, Настя Гоцул, Юля Норец, Даша Майорова, Олександра Погорелова, Єлизавета Кондрашевська, Анастасія Богомолова, Анна Орловська та інші. Дівчата нарешті отримали можливість познайомитися одна з одною в офлайні, а також поспілкуватися із творцями спільноти. 

Додай до раціону: Чим корисний волоський горіх для жінок? - beauty.ua
beauty.ua
29.11.2023

Додай до раціону: Чим корисний волоський горіх для жінок?

Про користь волоського горіха можна говорити вічно. Але суть у тому, щоб переконати тебе справді додати його до свого раціону. Тому в цьому матеріалі ми розповімо про найважливіші властивості саме для дівчат.

Майбутнє вже настало: Як штучний інтелект допомагає дослідити шкіру - beauty.ua
beauty.ua
11.11.2023

Майбутнє вже настало: Як штучний інтелект допомагає дослідити шкіру

Nelly De Vuyst® представляє Skin Analysis - унікальний революційний інструмент діагностики та аналізу шкіри. 

Приємний аромат дома: як його створити, не використовуючи аерозольні освіжувачі - beauty.ua
beauty.ua
10.11.2023

Приємний аромат дома: як його створити, не використовуючи аерозольні освіжувачі

Сьогодні кожен має можливість доповнити інтер’єр будь-якими приємними пахощами, встановивши аромадиффузор в оселі. Це цілком безпечно. Розчин, який розповсюджується не впливає на стан здоров’я. До складу гіпоалергенного наповнювача не входять шкідливі хімічні сполуки. Вибрати можна такий аромадиффузор, яким буде зручно користуватися: 

У Києві відбулася церемонія нагородження Всеукраїнської премії Тато року-2023. Хто переміг? - beauty.ua - Украина
beauty.ua
09.11.2023

У Києві відбулася церемонія нагородження Всеукраїнської премії Тато року-2023. Хто переміг?

Всеукраїнська премія «Тато року» була започаткована у 2019 році сайтом для батьків 4mama.ua (EdiMedia Ukraine) задля відзначення тат України, які проявили себе як усвідомлені татусі і довели, що бути татом - модно.

Церемонія нагородження всеукраїнської премії «Тато року 2023» відбулася в теплій сімейній атмосфері - beauty.ua - Україна
beauty.ua
08.11.2023

Церемонія нагородження всеукраїнської премії «Тато року 2023» відбулася в теплій сімейній атмосфері

Цьогорічна премія «Тато року», що була започаткована в 2019-му році, набула нових сенсів. Крім визнання чудових чоловіків, що не просто визнають важливість батьківства і активно спілкуються зі своїми дітками, червоною ниткою Премії стала їхня нова роль – архетип Захисника. Тому і номінації були відповідні.

Елементи одягу, які повинна мати у своєму гардеробі кожна жінка - beauty.ua
beauty.ua
08.11.2023

Елементи одягу, які повинна мати у своєму гардеробі кожна жінка

Гардероб кожної жінки - це її місце де вона може виразити свою унікальність з надійними брендами: https://answear.ua/m/etam. Проте, серед нескінченного вибору модних речей, існують основні елементи, які формують основу функціонального та стильного гардероба. 

Оля Цибульська написала книгу «ЦвіТи. Як полюбити ту, що в дзеркалі» і саундтрек до неї - beauty.ua
beauty.ua
24.10.2023

Оля Цибульська написала книгу «ЦвіТи. Як полюбити ту, що в дзеркалі» і саундтрек до неї

Пісня «ЦвіТи» про те, наскільки важливо бути головною героїнею свого життя та навчитися любити себе. Але як? Про це розповідає Оля Цибульська в новій авторській ліричній історії, яку написала у процесі боротьби із сильною депресією. Трек «ЦвіТи» - це нагадування про те, що у тебе завжди є ТИ! ЦвіТи! ❤️

Всеукраїнська Премія «Тато року» повертається! Підтримаємо наших тат-захисників - beauty.ua - Украина
beauty.ua
07.10.2023

Всеукраїнська Премія «Тато року» повертається! Підтримаємо наших тат-захисників

Започаткована у 2019 році сайтом 4mama.ua, EdiMedia Ukraine Всеукраїнська Премія «Тато року» має на меті вшанувати чоловіків, які не тільки зуміли реалізувати свій потенціал в професійному сенсі, а й відбулися як усвідомлені та включені в життя родини татусі. Як це було можна подивитися на сайті Премії.

«Ювелір Капітал»: стильні ювелірні прикраси зовсім поруч! - beauty.ua
beauty.ua
02.10.2023

«Ювелір Капітал»: стильні ювелірні прикраси зовсім поруч!

Над елегантними коштовними прикрасами час влади не має ─ їх можна носити роками, не хвилюючись про те, що одного дня ваші золоті сережки чи каблучки втратять актуальність.

Косметика REN Clean Skincare: філософія «чистого» догляду - beauty.ua
beauty.ua
15.09.2023

Косметика REN Clean Skincare: філософія «чистого» догляду

REN Clean Skincare — це бренд, який одним з першим почав випускати таку продукцію. І за кілька десятиліть він не втратив своєї популярності. Детальніше про REN Clean Skincare — у статті.

Лучшие сайты

Beauty.ua - это авторитетный онлайн-ресурс, посвященный всему, что касается красоты, ухода за собой и моды. Этот источник является надежным проводником в мире косметики, здоровья и стиля. Beauty.ua предлагает своим читателям богатый выбор информации и советов по уходу за кожей, волосами, макияжу и многим другим аспектам красоты.

Сайт регулярно обновляется актуальными новостями о косметических новинках, модных тенденциях и красоте знаменитостей. Здесь вы найдете обзоры продуктов, рекомендации по выбору косметики, интересные статьи о здоровом образе жизни и путешествиях.

Beauty.ua также предоставляет информацию о событиях, связанных с красотой, а также выставках и мастер-классах. Этот источник является незаменимым помощником для всех, кто стремится выглядеть наилучшим образом и быть в курсе последних тенденций в мире красоты и стиля.

If you are looking for the best place with useful lifehacks then you have found yourself at the right place. Here you are welcome to the world of beauty.ua hacks and beauty.ua advice that can be used in your daily life. Follow our daily updates on the site and have fun bringing them to life. We assure, you will never regret reading about gardening advice and lifehacks from beauty.ua, because here you will find a lot of useful stuff and even much more. Here you will never get bored of learning something new and useful! Stay tuned following our updates!

Cookies help us deliver our services. By using our services, you agree to our use of cookies.
DMCA